Cin nasıl çağırılır? Cinlerle irtibata nasıl geçilir? Cin çağırma duası nedir?

Cinlerle nasıl iletişime geçilir?

Cin seansı nasıl yapılır?

Cinler nasıl çağırılır?

Bazı insanların ruhları cinlerle temasa müsaittir, çabuk trans haline geçebilir, çabuk bizim buudlarımızın dışına çıkabilir ve onların alemi, onların buudları, onların dilleri ve haberleşmeleriyle mayalanabilirler.

Görülmeyen bu kuvvetlerin tabi oldukları belli prensipler vardır. Dolayısıyla insan her arzu ettiği yerde cinlere iş yaptıramaz, ama kolayca onlarla bağlantıya geçebilir. Kişi birtakım kelimeleri ve isimleri, sırlı kilitleri açar gibi kullanarak cinlerle temasa geçebilir. Ama cinlerden kolay kolay istifade edemez.

Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye’yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:

“Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü’minîn” der sol tarafına dönerek üç kez: “ye saf dîş” sonra “Bikatlamediyş” söyler sonra da bir kez şöyle dersin:

“Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü’minîn.”

Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana “Esselamu Aleyküm” dediğini işitirsin. “Aleyküm Selam” diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı.Kısacası abdestli olmalısın. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

Cin suresi:

Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb’asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak’udü minhâ makaide lissem’ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden.

Eğer çağırdığınız cin geri gitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama.

İşte davet edilen cinleri geri yollama.

Cinleri geri göndermek için okunması gereken azimet şudur:

“Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm”

Üç defa okunursa çağırılan cinler geri giderler

Kategori: : Son EklenenlerYaşam

Etiketler:

Bu yazıyı okuyanlar bunlarıda okudu

 • Saç nasıl çıkar; Saç çıkaran doğal formül
 • Yürüyüşün yararları nelerdir? Yürüyüş sporunun faydaları
 • Yıldıznameye nasıl bakılır?
 • Haiti devleti hakkında bilgiler
 • Bir günde ne kadar su içilir
 • Antimon elementi nedir kullanım alanları nelerdir
 • Yüz ağrısının nedenleri ve tedavisi
 • Akrep nedir - Akrep ile ilgili bilgi
 • Ermenistan devletinin tarihi doğal kaynakları nüfusu ekonomisi başkenti ve yüzölçümü
 • Lenf bezi kanseri tedavisi
 • Erkekler için cilt bakımı
 • Kadın üreme organı; Rahim yapısı nasıldır
 • Sararan dişleri beyazlatmak
 • William Harvey hayatı
 • Günlük ayak bakımı


 • Yazardan Not::

  RSSYorumlar (138)

  Yorum Ekle | Trackback URL

  1. erkan uzun diyor ki:

   arkadaşlar çağıranlardan biri benle konuşsun faceden almira_4542@hotmail.com işte msn adresim yrdımlarınızı beklıyırum

  2. ahsen diyor ki:

   slm

  3. talat diyor ki:

   mutlaka deniycem

  4. fatma diyor ki:

   gerçektende güzelmiş bende deneyecegim

  5. Bismillahirahmanirrahim diyor ki:

   Lan oLum Geri ZekaLıLar öyLe Şeymi oLur :D DiyeLimki GeLdi KurTuLmak o KaDar KoLaymı 3 Kez oKuyunca Duayı Gidermis :D Hayırdır TeLefonLa Kız ArKadasınımı Çağırıyon oLdu oLacak Cinsiyetinide Seç Cininin :D :D :D Mal mAl iS Yapmaynn :D Birinize Bi MusaLlat oLur Görürsünüz An an ızın Hörekesini :D

  6. Ferdi diyor ki:

   Arkadaslar Kiz arkadasimla Bunu okuduk Kiz Arkadasima Musallat oldu sakn okumayin kiz arkadasimla ayrildik beni rahat brakmaya basladi Kiz arkadasimla Sevgili olmaya basladi

   Cok korkuyorum Evine Giremiyorum oda evinden cikamiyo ne yapmam lazim acil cevap lütfen . Telefonla ariyorum nasilsin diyorum gelcem evine diyorm cevap yok. Hocaya Gittim en sonunda Hoca da artik musallat olmus dedi onu 3 harflinin elinden alamazsn dedi.

  7. Ferdi diyor ki:

   Sakn okumayin pismanliktir !!!!!!!!!!!!!!

  8. Mine diyor ki:

   ÇOK Hoş

  9. can diyor ki:

   arkadaşlar bunu yapmayın cunku ruhunuz bunu kaldıramaz anca hatip ve hafızlar ıman kuvvetıyle baş edebilir sakın ha denemeyın çucuk oyuncagı degıldır.

  10. yekta diyor ki:

   ya yalandır ben ce :D yapmayın denemeyin titrersinizz :D yoksa :D şok alırsınız yani çaktınız :D

  11. özgür diyor ki:

   onu hissetmek farklı bişe denedim ve gördüm bilmiyorum ama mutluyum

  12. mayk diyor ki:

   ya ben denedim olmadı arkadaşlar yapan birisi benle irtibata geçsin :S

  13. urkiye diyor ki:

   ben cagırdım arkadaslar hıc bır sey olmadı ınanmayın boyle seylere

  14. spenks diyor ki:

   fatma dioki bende denicem.bilgin onlar hakkında ilmin olmadan denersen.senin için hiç ii olmaz.ağrısız baiım dertsiz baş dahaii.şunu derim sana fatma onlar hakkında bilgin olsun lakin kesinlikle ilgin olmasın derim. minede demişki çok hoş. acaba soruyorum hoş olan ne burda.seni uyaruyorum arkadaş yada dost olarak seni ergenlik çağındasın yada yalnızsın sen seni çok çabuk ele geçirebilirler.bayanlara daha çok musallat olurlar çünkü kuranda buyurmaktadır bayanları zayıf yarattık die.onlarda senin zayıflığından istifade ederler dikkat net nede bulaş. otur oturdun yerde rahatlık batmasın bi tarafına.

  15. Nur diyor ki:

   Ya arkadaslar bunu denemek istoyorum ama biraz korkuyorum zararr falan veriyormu..tehlikeli bir seymi..? Lutfen yardim edin denemek istiyorum..

  16. HAKAN diyor ki:

   yapmayın bana musallat oldu yapamayııın yapamayanlar yapıpta başarısız olanlar yapmayın uzak durun duaları unuttum okuyamıyorum dilimi büküyolar

  17. Üç harfli diyor ki:

   Bence böyle şekilli işlere bir bilenin fikrini almadan kalkıp denileni yapmayın irademize sahip olun sonu kötü ben den söylemesi ha .

  18. Mehrac diyor ki:

   selam men azeriyim….deneyeceyim gorelim ne oluyor…

  19. mahmut yıldız diyor ki:

   arkadaşlar evet cinler vardır ama bu yöntemle cin degil eticin bile gelmez.. gelse bili hırıstıyan gelir ve musallat olur bu yöntemi denemeyin ben okulda arkadaşlarımla dag evinde denedik…ama inançlı oldugumuz için cin bize birşry yapamadı geldi ama konuşmadı.. beni faceden ekleyin ben size yardım edeyim.. sakın bu çocuk nerden biliyo demeyin benim babam ünlü bir medyumdür kudüste..

  20. ahmet diyor ki:

   ya bırakın bu safsataları s.k.m cinleri minleri.yalandan uydurmayın amk.gönderin lan bana ne kadar cin varsa,burada yazıpta insanların ruhani duyguarıyla oynusuunuz

  21. jasdıo diyor ki:

   ferdi sana ortak gelmiş işte :D:D:D

  22. mustafa ali tekin diyor ki:

   çok korkunç cin annemle babamı ayırdı

  23. dila diyor ki:

   ya ben denedm olmadı arkiler

  24. veysel diyor ki:

   cagiripta napicaksiniz cok merak ediyorum sacmalamayin karsiniza bi cikar gorursunuz ozman aklinizi kaybetmeyi insan kiliginda ciksa bile kendinize gelemessiniz ki Allah bilir neyle karsilasicaksiniz!!!

  25. beste diyor ki:

   lan çuş bunu sakın denemeyin musallat olurlar :D :D

  26. yiğit diyor ki:

   lan bu gün yaptı bizim kızlar cin gerçektende geldi hortum hareket etti bende kapıdan bakıyodum sakın okumayın bende okumadım çünkü musallat olur bizim mahallede de cin var kedinin içine girdi çok korktum pansuman yaptık sonra geçti

  27. İrem ezgi diyor ki:

   MerhabA :). Ben irem . En iyi arkadasim ezgiyle bunu birazdan yapicaz . Yapmaya mecburuz cunku !!! Kaç haftadır cesaretimizi topladık korkumuzu yendik ve artik hazırız ;) suan saat 11:43 evet hava aydınlık ama bıZ bunu tuvalette yapicaz orası karanlık :) insaallah olur gelirler ve bıZ bu gelişmeyi sizinle paylaşıcaz ! Yaptıktan sonra isimizi neler olduğunu anlatiriz size :) ayy cok heyecanlı cok gerilimli olucak ama yapmaya mecburuz malesef :( haydi bakalimm

  28. lana diyor ki:

   ya nasil bir şey oluyor ben bazilarini okudum sonra sizin yazdiklarinizi görüp boşfer dedim ama merak ediyorum bana öyle bir şey olmasini istemiyorum.

  29. gane diyor ki:

   denemeyin ben denedim ve geldi kuzenimle denedik çok kötü bir şey :’( yemin edebilirim

  30. aslan diyor ki:

   4 tane cinim var. gaet iyiyiz aksamlaro sokakta bulusup otroruz muhabbet falan. ulasın çok basit çağırmak

  31. ENGİN diyor ki:

   ARKADAŞLAR BU CİN OLAYI TAM OLARAK CİNLERLE ALAKALI BİLGİSİ OLMAYANLAR İÇİN ÇOK TEHLİKELİDİR CİN MUSALLATLARINDA ŞAHIS SADECE KENDİSİ SIKINTIYA DÜŞMEZ AİLE İÇİNDE HERKESE ZARARI OLUR VE ÇAGIRAN İNSANIN KURTULMASI ÇOK ZOR OLUYOR RUHSAL OLARAK ÖMRÜNÜN SONUNA KADAR İZLERİNİ SİLEMEZ YALNIZ EGERKİ ÇAGIRRIP KURTULMAK İSTEYEN OLURSA HERKESİN BİLGİSİNE NAME_İ RESULULLAH İSİMLİ DUANIN OKUNUŞU BÜTÜN MUSALLATLILARI KURTARIR AMA BUNU ARAPCASI VE İMANI NORMALDEN DAHA İYİ OLAN BİRİNE YAPTIRIRSANIZ TESİRİ KESİN OLUR NAME_İ RESULULLAHI GİZLİ İLİMLER KİTABINDAN BULABİLİRSİNİZ

  32. selin diyor ki:

   Arkadaslar siz hastamisiniz ugrasacak baska isleriniz yokmu allah askina tehlikeli sulara girmeyin..gelmeleri icin cagirmaniza gerek yok zaten aramizda yasiyorlabu tsrz seylerde onlari harekete geciriyor bu yaziyi atlayarak okuyun

  33. belli deği diyor ki:

   ben yıllarca bu hastalığı yaşadım bana musallat olmuştu bir türlü gitmiyordu istediğim herşeyi bulup yapabiliyordum ama çok acı çekiyordum ölümden döndüm neredeyse onun için size tavsiyem denemeye bile kalkmayın

  34. İbrahim diyor ki:

   arkadaşlar oncelikle hepinizin birer müslüman oldugunuzu unutmayin derim bu işler filmlerdeki yada arkadaşlarınızla tek başınıza anlattıgınız hikayelere benzemiyor. Kuran-ı kerimdede soylendıgı gıbı ALLAH bizleri onlardan üstün yarattı ben izmir karşıyakada canlı bir seansa katıldım tamamen merakımdan bunun karsılıgında 150 tl odedım bakın arkadaslar sakın ama sakın ısın ıcıne gırmeyın bambaska bı enerjılerı var bambaska bı guclerı irade olarak onlardan kat kat ustunuz fakat onlarda ısteklı gorusmek alay etmek dusungugunuzden kat kat daha tehlıkelı onlar acımaz nadıren zarar vermez ve oyun oynamayı severler neden mi onlardan ustun oldugumuzu kabullenemezler soyledıklerımı dıkkate alın bunu laf olsun dıye yazmadım lütfen arkadaşlar.

  35. ali diyor ki:

   bakın arkadaşlar bence çocuksu çocuksu haraketler ediyosunuz çok kolay mı snıyorsunuz üç harfliyi çgırmayı aklınızı bşınıza toplayın cesursunuz ama bi gelse eminimki hepiniz tir tir titrersiniz ne yapacagınızı şaşırırsınız ha bn hala çagıracam diyorsanız allah yardımcınız olsun

  36. batuham diyor ki:

   Ar kadaslar ben bugun yaptim siz Gallatin

  37. Ferhat diyor ki:

   hacılar bu cinler iddia sonuçlarını sölüyomu acaba deneyen war mı?

  38. IZul diyor ki:

   Ya ben denmedim,ama,sanki denemiş gibi hisseiyorum…Kendinmi çok yalnız hissediyorum,ailemle aram çok bozuk,çok çabuk sinirleniyorum.. 2 gündür cinleri araştırıyorum,ve harfiyen ” ÇAĞIRIRSAN yada MUSALLAT olurlarsa bunlar olur” aynen böyleyim ya.Musallat olduklarına inanmaya başladım sanki,psikolojim gerçekte çok bozuk…Unutkanlığım hatsafhada…Bu işi çok iyi bilen biri yardım edebilirse sevinirim..

  Yorum Ekleyin
  Yorumdaki resminizi değiştirmek için Gravatar adresine kayıt olunuz..